KONST / Litografier / Färglitografi 8873464
nr 887 3464
Bengt Landin
(f. 1933), Sverige
Färglitografi , Bengt Landin (f. 1933), signerad, 3/60, motivet: 63x51
Bengt Landin, svensk grafiker och målare född 1933 i Stockholm.
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 14 april 2014
kl 20:10:54
14/4 15:07:34
Bengt Landin
Läs mer om Bengt Landin